Fotoobrazy

Fotoobraz v černém hliníkovém rámuZaujala vás nějaká fotografie, napište mi poptávku a rád vám nechám vytisknout fotku na kvalitní fotopapír, na kapadesku, na plátno a není problém to celé zarámovat do špičkových rámů Nielsen.
U všech fotografií není problém tisknou na šířku 1 - 1,5 metru šířky, u panoramat jsem schopen dodat špičkovou kvalitu i při několika metrových šířkách.
Tisk a rámování mi provádí tišnovská firma Idigi, která používá špičkové voděodolné fotopapíry, laminační fólie a špičkové rámy. Moderní velkoplošná tiskárna značky Epson s kvalitními inkousty umožňující vytisknout celé barevné spektrum, je zárukou kvality a dlouholeté stálosti barev.

Ceník fotografií:

Uvádím zde orientační ceník, aby jste měli představu, v jaké cenové hladině se fotky pohybují. Při větším odběru poskytnu slevu, při jiném formátu vám cenovou nabídku vypracuji.
Noční fotografie jsou o 1 000,- Kč dražší a vyjímečné fotografie, jako je zatmění měsíce jsou naceněny individuálně.

Cena samostatné fotografie lesklá, matná

  • fotografie o rozměru 45x30 cm ..................1 300,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 60x40 cm ..................1 500,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 90x60 cm ..................1 800,- Kč s DPH

Cena fotografie na kapadesce s UV laminací.

  • fotografie o rozměru 45x30 cm ..................2 000,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 60x40 cm ..................2 500,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 90x60 cm ..................3 500,- Kč s DPH

Cena fotografie na kapadesce s UV laminací v černém hliníkovém rámu Nielsen

  • fotografie o rozměru 45x30 cm ..................2 500,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 60x40 cm ..................3 000,- Kč s DPH
  • fotografie o rozměru 90x60 cm ..................4 200,- Kč s DPH

Kalendáře

Kalendář 2020Z vlastních fotografií nabízím autorský kalendář na pověšení na zeď o rozměru A3. Jedná se o snímky z Vysočiny, hlavně z okolí Žďárských vrchů. Každý rok se téma mění, rok 2020 se jmenovalo "Krajina Vysočiny", na rok 2021 předběžně počítám s tématem "Památky Vysočiny".
Jste firma nebo chcete kalendářem někoho obdarovat? Není problém pod kalendář umístit vaše logo, název firmy, kontakty, popisek. Nemusíte objednávat stovky kusů, lze to udělat už od 30 kusů.
Můžete si také zvolit jiné téma kalendáře a vybrat si fotky sami podle vaší představy a udělám originální kalendář jen pro vás.
Uzávěrka objednávek probíhá už v září a distribuce začátkem října. Dotisk se poté už neplánuje, musela by být objednávka nad 100 kusů a vyšel by výrazně dráž.

Zaujala vás nabídka, nečekejte do září na uzávěrku, ale pošlete kdykoliv v průběhu roku poptávku a sdělím vám cenu dle odebraného množství.