3.9.2023

Nástěnný kalendář 2024Nástěnný kalendář na rok 2024 ve velikosti A3 s tématem "Krajina Žďárských vrchů" je již v prodeji. Cena je 270,- Kč včetně DPH/ks.

Kalendář obsahuje krajinu Žďárských vrchů s tématikou pohledu do krajiny. Jsou v ní zachycená známá, ale i méně známá místa a tak můžete objevovat i místa nepoznaná.


Kalendář má za úkol nejen sloužit jako doplněk vašeho domova, ale i jako tip na výlet. Každý měsíc dostanete nový impuls vyrazit do krajiny. Většina fotografií je při východu slunce a tak pokud si přivstanete, můžete zažít podobnou atmosféru, jako je na fotografiích.

Kalendář je tištěn na kvalitní křídový matný papír s gramáží 250 g/m.

 

Nástěnný kalendář Žďárské vrchy 2024Kalendář krajina Žďárské vrchy 2024

 

Kalendář Žďárských vrchů 2024Nástěnný kalendář 2024 fotky

15.9.2023

Nevšední Žďárské vrchy černobílé v kovárněVýstava fotografií (Ne)všední Žďárské vrchy - černobílé bude mít premiéru 7. října při Dnu otevřených dveří v netradičním prostředí kovárny. Jedná se o nový cyklus fotografií ze Žďárských vrchů s motivy minimalismu a zamlžené krajiny.

Tento soubor fotografií je zařazen do limitované edice a od každé fotografie bude možné získat jen omezený počet kusů - 5 kusů tak jak budou vystaveny a 5 kusů libovolného rozměru a na libovolném médiu - plátno, kapa deska,... .

Akce se koná v rámci Dne otevřených ateliérů na Vysočině a tak si budete moci i prohlédnout a pobavit se o kovářském řemesle a nebo navštívit jiné ateliéry v okolí.

19.7.2023

Nástěnný kalendář 2024Nástěnný kalendář s tématem "Krajina Žďárských vrchů" pro rok 2024 si již lze objednávat. Velikost A3, cena je 270,- Kč včetně DPH/ks.

Tisk bude proveden jako obvykle na kvalitní matný křídový papír s gramáží 250 g/m. Uzávěrka k tisku je 15. srpna, distribuce od poloviny září.

Obsahem kalendáře je krajina Žďárských vrchů s motivem pohledu do krajiny. Tento pohled by vám měl přenést atmosféru daného místa do vašeho domova a zároveň by měl působit a motivovat k pobytu v přírodě. Každý měsíc získáte nový tip na výlet a je jen na vás, zda vyrazíte do dané lokality měsíce a nebo si najdete svoje místo, kde načerpáte energii.

Kalendář lze zhotovit i jako firemní s logem vaší firmy pod fotkami. Je to skvělý dárek pro zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky. Navíc vám to bude dělat skvělou reklamu, každý měsíc s jinou fotografií. Cena je závislá na odebraném množství.

6.5.2023

Výstava Nové HradyVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny po 3 letech zakončí své putování na zámku Nové Hrady ve východních Čechách. Vystavena bude v zámecké kavárně volně přístupné ze zámeckého areálu. Celkem bude k vidění 40 kusů zarámovaných fotoobrazů.

Protože se jedná o ukončení výstavního cyklu, můžete si vystavené obrazy zakoupit za zvýhodněné ceny. O kvalitu se bát nemusíte, fotografie nejsou nijak poškozeny a protože jsou tištěny na špičkové papíry a opatřeny UV fólií, budou vám domov zpříjemňovat ještě mnoho desítek let. Rezervace bude zahájena v průběhu vernisáže a potom po celou dobu trvání výstavy. Samotné odebrání fotoobrazu potom bude při ukončení výstavy v neděli 16. července v čase 15.00 - 17.00 hodin.

Vernisáž proběhne 13. června v 17.00 hodin.

 

Galerie v kavárně - Nové HradyVýstava Nové Hrady

 

Výstava fotografií na zámku Nové Hrady

20.12.2022

PF 2023 Přeji vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku vám posílám PF 2023

8.9.2022

Nástěnný kalendář 2023Nástěnný kalendář pro rok 2023 ve velikosti A3 na téma "Skály Žďárských vrchů" je již v prodeji. Cena je 270,- Kč včetně DPH/ks.

Obsahem kalendáře jsou známé i méně známé skály ze Žďárských vrchů s jejich atmosférou v různém ročním období.

Tento kalendář vám nebude sloužit pouze jako hezký doplněk vašeho domova, ale zakoupením dostanete zároveň každý měsíc nový tip na výlet. A pokud se inspirujete i tím, že si brzo přivstanete, můžete zažít podobnou atmosféru zachycenou na fotografiích.

Jako obvykle je tištěn na kvalitní křídový matný papír s gramáží 250 g/m.

 

Nástěnný kalendář skály Žďárských vrchů 2023Nástěnný kalendář 2023

 

Nástěnný kalendář skály 2023Nástěnný kalendář A3 2023

4.8.2022

Akce fotoobraz + kniha zdarmaAkce fotoobraz + kniha zdarma - v rámci uvedení novinky knihy Čarovné Žďárské vrchy jejíž jsem spoluautorem, jsem si pro vás připravil akci, v níž můžete dostat tuto knihu k zakoupenému fotoobrazu.

Podmínkou je útrata 4 350,- Kč a více (to je libovolný fotoobraz v rozměru 90x60 cm nebo noční v rozměru 60x40 cm).

Platnost akce je od 5.8. do 30.9.2022. Akce může být ukončena dříve v případě vyčerpání připravených knih.

13.7.2022

Nástěnný kalendář 2023Nástěnný kalendář pro rok 2023 si již lze objednávat. Téma je "Skály Žďárských vrchů", velikost A3. Cena je 270,- Kč včetně DPH/ks.
Tisk bude proveden jako obvykle na kvalitní matný křídový papír s gramáží 250 g/m. Uzávěrka k tisku je 15. srpna, distribuce od poloviny září.

Obsahem kalendáře je představit vám známé i méně známé skály ze Žďárských vrchů a jejich atmosféru v různém ročním období. Zakoupením kalendáře získáte nejen hezké fotky do vašeho domova, ale i každý měsíc nový tip na výlet. Žďárské vrchy si zachovávají stále svoji divokou krásu a skály to jenom umocňují.

Kalendář lze zhotovit i jako firemní s logem vaší firmy pod fotkami a budete to mít i jako skvělý dárek pro zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky. Navíc vám to bude dělat skvělou reklamu, každý měsíc s jinou fotografií. Cena se odvíjí od odebraného množství.

 

kalendář 2023 - skály Žďárských vrchůnástěnný kalendář 2023

24.6.2022

Výstava fotografií zámek LysiceVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny bude k vidění v první polovině prázdnin na zámku v Lysicích. Kolekce fotoobrazů je umístěna ve výstavní místnosti vedle prodejny vstupenek a suvenýrů.

Vernisáž proběhne 25. června v 15. hodin.

Vstup je zdarma.

 

výstava zámek Lysicevýstava zámek Lysice

 

výstava fotografií zámek Lysicevýstava fotoobrazů zámek Lysice

29.5.2022

Výstava Zámek Žďár - prodloužení Prodloužení výstavy do 24.6.2022

Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny bude celé jaro k vidění v Zámku Žďár nad Sázavou v Zámecké otevřené obrazárně. Expozice je umístěna poblíž infocentra s kavárnou, tak si zážitek můžete osladit nějakou sladkostí a kávičkou.

Vstup je zdarma.