1.6.2020

Knihovna M.J:Sychry ŽďárVýstava fotografií (Ne)všední krásy Vysočiny je k vidění celý červen v Knihovně M.J.Sychry ve Žďáře nad Sázavou. Výstava obsahuje 28 nevšedních fotografií z nichž polovina jsou noční snímky. Umístění ve Žďáru je bráno jako domovská výstava, protože tam sídlí náš Fotoklub Vysočina a stěžejní snímky, které výstava obsahuje jsou ze Žďárského regionu.

 

Knihovna M.J:Sychry ŽďárKnihovna M.J:Sychry Žďár

 

Knihovna M.J:Sychry ŽďárKnihovna M.J:Sychry Žďár

 

Knihovna M.J:Sychry ŽďárKnihovna M.J:Sychry Žďár

25.5.2020

Společně s Kavárnou Franqueza v Bystřici nad Pernštejnem jsem se rozhodl vám zpříjemnit tyto prostory a při pití kávy nebo konzumaci sladkých dobrot si můžete prohlédnout velkoformátové fotoobrazy z okolí Bystřice. Jedná se o panorama Vítochovského kostelíka, ranní Pernštejn v údolí mlhy a Chudobínská borovice. Pokud se vám budou líbít, můžu vám je i jako ostatní z galerie nechat vytisknout a můžou zpříjemňovat i váš domov.

 

kavárna Franquezakavárna Franqueza

 

kavárna Franquezakavárna Franqueza

29.4.2020

Výstava Městská knihovna PoličkaVýstava fotoobrazů (Ne)všední krásy Vysočiny je k vidění v Městské knihovně v Poličce po celý květen. Výstava je umístěna v krásně osvětlené chodbě při vstupu do knihovny.
Oproti předchozím místům byla doplněna o osm nových fotografií a současný počet obsahuje 28 nevšedních fotografií z Vysočiny.
Polička je považována za vysoce kulturní město se spoustou kulturních akcí snad každý den a proto si nesmírně vážím toho, že mi knihovna umožnila zde výstavu uspořádat.

 

Výstava Městská knihovna PoličkaVýstava Městská knihovna Polička

 

Výstava Městská knihovna PoličkaVýstava Městská knihovna Polička

23.1.2020

Plakát Nevšední krásy Vysočiny - Franqueza CaféVýstava fotoobrazů (Ne)všední krásy Vysočiny je k vidění ve Franqueza Café v Bystřici nad Pernštejnem až do konce března. Přijďte se podívat a dát si k tomu výbornou kávu doplněnou nějakým dortíkem nebo dezertíkem.

 

Výstava Franqueza CaféVýstava Franqueza Café

 

Výstava Franqueza CaféVýstava Franqueza Café

15.11.2019

Kalendář 2020 Kalendář 2020

 

Kalendář "Krajina Vysočiny 2020" se již v prodeji. Jedná se o autorský nástěnný kalendář o velikosti A3, tištěný na kvalitním křídovém papíru 250g/m

V prodeji už je posledních cca 15 kusů, cena je 250,- Kč včetně DPH.

11.11.2019

Výstava Gymnazium Bystřice nad Pernštejnem Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny na chodbě Gymnazia Bystřice nad Pernštejnem je nainstalována a těší se na vaši návštěvu. Jedná se o 20 fotoobrazů na "kapadesce" v černém hliníkovém rámu o rozměru 60x40 cm zachycující krásy Vysočiny. Složená je z nočních fotografií, ranných východů slunce a okamžiků, trvající v roce jen krátkou dobu.

5.10.2019

Galerie v kovárně Zveřejnění mé první autorské výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny při Dni otevřených ateliérů v kovárně. Výstava je netradičně umístěna v prostorách kovárny, zavěšena mezi vrtačkami, bruskami a jinými kovoobráběcími stroji.

14.3.2019

Fotoobraz Skalský dvůr Fotoobraz Skalský dvůr Dodání 63 ks fotoobrazů o rozměru 90x60 cm na "kapadesce" v černém hliníkovém rámu Nielsen hotelu Skalský dvůr. Fotoobrazy jsou určeny do pokojů hotelu umístěných ve třech patrech, tudíž byly použity tři témata - krajina, památky a detaily.

17.11.2018

Nebeské spojení Výhra ve fotosoutěži Bystřické zrcadlení na téma Portrét Bystřicka se snímkem "Nebeské spojení" - raně gotický kostel sv. Michaela ve Vítochově z první poloviny 13. století