11.11.2019

Výstava Gymnazium Bystřice nad Pernštejnem Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny na chodbě Gymnazia Bystřice nad Pernštejnem je nainstalována a těší se na vaši návštěvu. Jedná se o 20 fotoobrazů na "kapadesce" v černém hliníkovém rámu o rozměru 60x40 cm zachycující krásy Vysočiny. Složená je z nočních fotografií, ranných východů slunce a okamžiků, trvající v roce jen krátkou dobu.

5.10.2019

Galerie v kovárně Zveřejnění mé první autorské výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny při Dni otevřených ateliérů v kovárně. Výstava je netradičně umístěna v prostorách kovárny, zavěšena mezi vrtačkami, bruskami a jinými kovoobráběcími stroji.

14.3.2019

Fotoobraz Skalský dvůr Fotoobraz Skalský dvůr Dodání 63 ks fotoobrazů o rozměru 90x60 cm na "kapadesce" v černém hliníkovém rámu Nielsen hotelu Skalský dvůr. Fotoobrazy jsou určeny do pokojů hotelu umístěných ve třech patrech, tudíž byly použity tři témata - krajina, památky a detaily.

17.11.2018

Nebeské spojení Výhra ve fotosoutěži Bystřické zrcadlení na téma Portrét Bystřicka se snímkem "Nebeské spojení" - raně gotický kostel sv. Michaela ve Vítochově z první poloviny 13. století