16.8.2021

Výstava Pekařství u Lifků 1Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny pokračuje v rozdělené prezentaci. V Pekařství u Lifků v Chocni nyní visí nejstarší jádro výstavy fotoobrazů, obsahující zejména noční snímky s mléčnou dráhou a zatměním měsíce.

 

Pekařství u Lifků - výstava 1

 

Kavárna franqueza - výstavaDo kavárny Franqueza Café v Bystřici nad Pernštejnem se přesunula nejnovější část rozdělené výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny, která ukazuje naši krásnou Vysočinu zejména při východech slunce, doplněnou několika snímky komety Neowise.

 

Výstava v kavárně Franqueza 2Výstava v kavárně Franqueza

 

Výstava v kavárně Franqueza 1

25.7.2021

Kalendář Krajina 2022 Nástěnný kalendář o velikosti A3 na téma Krajina 2022 si již můžete objednávat za cenu 250,- Kč včetně DPH/ks. Je tištěn na kvalitní křídový papír o gramáži 250g/m. Uzávěrka k tisku je 25. srpna a distribuce bude na konci záři.

Kalendář má nyní volnější téma a tou je obecně krajina. Fotografie krajiny, která zachycuje atmosféru pro dané roční období a snaží se ji přenést k vám domů. Fotografie jsou z lokalit Bystřicka a Novoměstka a jako každý rok se snažím dát nějakou upoutávku ze vzdálenější lokality - tou je letos krajina Mohelenské hadcové stepi.

V případě, že by jste chtěli kalendář využít jako firemní, není problém pod kalendář umístit vaše logo. Je to jedna z nejúčelnějších reklam, zákazníka potěší dárek v podobě hezkých fotek z okolí a vaše firma bude celý rok na očích. Cena se odvíjí podle odebraného množství.

1.7.2021

Výstava Pekařství u Lifků Nejmladší část výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny nyní pokračuje v Chocni v Pekařství u Lifků. Mimo prohlédnutí krásných míst naší malebné Vysočiny může zažít i gurmánský zážitek konzumací výborných pečených výrobků.

1.6.2021

Cafe59 - výstavaVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny se na čas rozdělila a její novější polovina (18 fotoobrazů) zavítala do Chocně. Konkrétně do kavárny CAFE59 a Pekařství u Lifků.

 

Cafe59 - výstavaCafe59 - výstava

 

Cafe59 - výstavaPekařství u Lifků - výstava

23.5.2021

Franqueza Café - výstavaVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny se opět vrátila do kavárny Franqueza Café v Bystřici nad Pernštejnem. Jedná se o pokračování stejného obsahu fotek jako loni na jaře, kdy byla předčasně nařízením vlády uzavřena. Věřím, že nyní ji budete mít možnost zhlédnout až do konce.

 

Výstava Franqueza CaféVýstava Franqueza Café

1.3.2021

Výstava Galerie na schodech - TišnovVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny se přesunula na měsíc březen a duben do Galerie na schodech do Tišnova. K vidění je celkem 36 fotografií krajin a památek při východu nebo západu slunce, ale i v noci nebo s Mléčnou dráhou. Galerie je volně přístupná a hlavní schodiště je osvětleno denním světlem skrz prosklenou střechu.

 

Výstava Galerie na schodech - TišnovVýstava Galerie na schodech - Tišnov

 

Výstava Galerie na schodech - TišnovVýstava Galerie na schodech - Tišnov

 

Výstava Galerie na schodech - TišnovVýstava Galerie na schodech - Tišnov

 

Výstava Galerie na schodech - Tišnov

1.2.2021

Výstava Kraj VysočinaVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny se přesunula na měsíc únor do sídla Kraje Vysočina v Jihlavě. Bude tak v srdci Vysočiny ukazovat krásu okrajových míst tohoto kraje. Fotoobrazy jsou umístěny ve všech třech patrech budovy B a celkově rozšířeny na 40 rámů.

 

Výstava Kraj VysočinaVýstava Kraj Vysočina

 

Výstava Kraj VysočinaVýstava Kraj Vysočina

 

Výstava Kraj VysočinaVýstava Kraj Vysočina

 

Výstava Kraj Vysočina

4.1.2021

Nevšední krásy Vysočina Městská knihovna Nové Město na MoravěVýstava fotografií (Ne)všední krásy Vysočiny putuje dle plánu a na měsíc leden se zabydlela v Městské knihovně v Novém Městě na Moravě. Výstava je umístěna na prostorné chodbě před vstupem do prostor knihovny. Je zde k vidění 30 nevšedních fotografií krásné Vysočiny.

 

Výstava Městská knihovna Nové Město na MoravěVýstava Městská knihovna Nové Město na Moravě

21.9.20

Kalendář Památky 2021Nástěnný kalendář "Památky 2021" ve velikosti A3 je vytištěný a můžete si ho objednat. Kalendář obsahuje památky z Bystřicka, Novoměstska, Žďárska, Poličska a Nedvědicka. Většina fotografií zachycuje tyto památky v nevšedním okamžiku - východ slunce, západ slunce , mlha, noční s mléčnou dráhou,... . Cena je 250,- Kč včetně DPH. Ideální je osobní odběr, ale lze zaslat i poštou.

 

Kalendář Památky 2021Kalendář Památky 2021

 

Kalendář Památky 2021Kalendář Památky 2021

 

Kalendář Památky 2021

14.10.2020

Nevšední krásy Vysočiny galerie TŘI Nový JimramovVýstava fotografií (Ne)všední krásy Vysočiny se přesunula do Galerie TŘI Nový Jimramov, kde bude k vidění do konce roku 2020. Výstava bude zahájena vernisáží 16. září v 18.00 hodin, kde vám k výstavě a fotografiím něco povím. Nově jsou přidané 2 fotografie a celkový počet je 30 fotografií + povídání. V tomto formátu už výstava zůstane i v nadcházejících výstavních prostorech.

 

Výstava galerie TŘI Nový JimramovVýstava galerie TŘI Nový Jimramov

 

Výstava galerie TŘI Nový Jimramov