13.7.2022

Nástěnný kalendář 2023Nástěnný kalendář pro rok 2023 si již lze objednávat. Téma je "Skály Žďárských vrchů", velikost A3. Cena je 270,- Kč včetně DPH/ks.
Tisk bude proveden jako obvykle na kvalitní matný křídový papír s gramáží 250 g/m. Uzávěrka k tisku je 15. srpna, distribuce od poloviny září.

Obsahem kalendáře je představit vám známé i méně známé skály ze Žďárských vrchů a jejich atmosféru v různém ročním období. Zakoupením kalendáře získáte nejen hezké fotky do vašeho domova, ale i každý měsíc nový tip na výlet. Žďárské vrchy si zachovávají stále svoji divokou krásu a skály to jenom umocňují.

Kalendář lze zhotovit i jako firemní s logem vaší firmy pod fotkami a budete to mít i jako skvělý dárek pro zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky. Navíc vám to bude dělat skvělou reklamu, každý měsíc s jinou fotografií. Cena se odvíjí od odebraného množství.

 

kalendář 2023 - skály Žďárských vrchůnástěnný kalendář 2023

24.6.2022

Výstava fotografií zámek LysiceVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny bude k vidění v první polovině prázdnin na zámku v Lysicích. Kolekce fotoobrazů je umístěna ve výstavní místnosti vedle prodejny vstupenek a suvenýrů.

Vernisáž proběhne 25. června v 15. hodin.

Vstup je zdarma.

 

výstava zámek Lysicevýstava zámek Lysice

 

výstava fotografií zámek Lysicevýstava fotoobrazů zámek Lysice

29.5.2022

Výstava Zámek Žďár - prodloužení Prodloužení výstavy do 24.6.2022

Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny bude celé jaro k vidění v Zámku Žďár nad Sázavou v Zámecké otevřené obrazárně. Expozice je umístěna poblíž infocentra s kavárnou, tak si zážitek můžete osladit nějakou sladkostí a kávičkou.

Vstup je zdarma.

22.2.2022

Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny - Zámek Žďár nad SázavouVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny bude celé jaro k vidění v Zámku Žďár nad Sázavou v Zámecké otevřené obrazárně. Expozice je umístěna poblíž infocentra s kavárnou, tak si zážitek můžete osladit nějakou sladkostí a kávičkou.

Vernisáž proběhne 27. února v 16.00 hodin.

Vstup je zdarma.

 

Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny - Zámek ŽďárVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny - Zámek Žďár

 

Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny - Zámek Žďár

14.9.2021

nástěnný kalendář krajina 2022Nástěnný kalendář o velikosti A3 - Krajina 2022 je vytištěn a k odběru. Kalendář má nyní volnější téma a tou je obecně krajina. Fotografie krajiny, která zachycuje atmosféru pro dané roční období a snaží se ji přenést k vám domů. Fotografie jsou z lokalit Bystřicka a Novoměstka a jako každý rok se snažím dát nějakou upoutávku ze vzdálenější lokality - tou je letos krajina Mohelenské hadcové stepi.

Tištěn je na kvalitní křídový papír o gramáži 250g/m. Cena 250,- Kč včetně DPH.

 

nástěnný kalendář krajina 2022 a3kalendář 2022

 

nástěnný kalendář 2022Kalendář Krajina 2022

20.12.2021

PF 2022 K příjemnému prožití vánočních svátků a do nového roku vám posílám nové PF 2022

11.10.2021

Výstava fotoobrazů - Brno - JandentVýstava (Ne)všední krásy Vysočiny se přesunula do Brna, kde bude až do konce roku 2021. Umístěná je na chodbě zubní polikliniky Jandent na ulici Janouškova 4, Brno - Černá Pole. Rozptýlené a rovnoměrné osvětlení chodby vám umožňuje užít si zachycené krásy Vysočiny.

 

Výstava fotoobrazů - Brno - JandentVýstava fotoobrazů - Brno - Jandent

 

Výstava fotoobrazů - Brno - JandentVýstava fotoobrazů - Brno - Jandent

16.8.2021

Výstava Pekařství u Lifků 1Výstava (Ne)všední krásy Vysočiny pokračuje v rozdělené prezentaci. V Pekařství u Lifků v Chocni nyní visí nejstarší jádro výstavy fotoobrazů, obsahující zejména noční snímky s mléčnou dráhou a zatměním měsíce.

 

Pekařství u Lifků - výstava 1

 

Kavárna franqueza - výstavaDo kavárny Franqueza Café v Bystřici nad Pernštejnem se přesunula nejnovější část rozdělené výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny, která ukazuje naši krásnou Vysočinu zejména při východech slunce, doplněnou několika snímky komety Neowise.

 

Výstava v kavárně Franqueza 2Výstava v kavárně Franqueza

 

Výstava v kavárně Franqueza 1

25.7.2021

Kalendář Krajina 2022 Nástěnný kalendář o velikosti A3 na téma Krajina 2022 si již můžete objednávat za cenu 250,- Kč včetně DPH/ks. Je tištěn na kvalitní křídový papír o gramáži 250g/m. Uzávěrka k tisku je 25. srpna a distribuce bude na konci záři.

Kalendář má nyní volnější téma a tou je obecně krajina. Fotografie krajiny, která zachycuje atmosféru pro dané roční období a snaží se ji přenést k vám domů. Fotografie jsou z lokalit Bystřicka a Novoměstka a jako každý rok se snažím dát nějakou upoutávku ze vzdálenější lokality - tou je letos krajina Mohelenské hadcové stepi.

V případě, že by jste chtěli kalendář využít jako firemní, není problém pod kalendář umístit vaše logo. Je to jedna z nejúčelnějších reklam, zákazníka potěší dárek v podobě hezkých fotek z okolí a vaše firma bude celý rok na očích. Cena se odvíjí podle odebraného množství.

1.7.2021

Výstava Pekařství u Lifků Nejmladší část výstavy (Ne)všední krásy Vysočiny nyní pokračuje v Chocni v Pekařství u Lifků. Mimo prohlédnutí krásných míst naší malebné Vysočiny může zažít i gurmánský zážitek konzumací výborných pečených výrobků.